Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia, Kozienalia, Feliniada, Medykalia 2013 Lublin. Program, koncerty

Utworzony przez Mark, 6 maja 2013 r. o 19:12
IRA nie gra przypadkiem w czwartek 9 maja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekhem..... Ziemia Kankan? Będzie flash mob kankana ? "Ziemia Kanaan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Figo FagoT deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie mordy o której pezet zawita ?? bo za nim to nie trafisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem na East west rockers, zawsze byli, a tym razem nic ciekawego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cheap gucci belts louis vuitton belts for men burberry outlet burberry shirt sale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
east west rockers zawiesili koncertowanie na rok.Inaczej pewnie by byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Dżuwenalia. Znowu pijaną i zaćpaną hołotę trzeba będzie zbierać z ulic. W dodatku sesja tuż tuż, ja nie wiem jak tu się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie samorządy, takie juwenalia... żal. Powinni lepsze zespoly zaprosic i zrobić płatne koncerty - mniej przypadkowych ludzi by było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progam spoko szkoda bo widać, że organizatorzy wychodza na przeciw gustom fali podlaskich wieśniaków ale co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korowód w 2013r. był super polecam obejrzeć ten film --> http://www.youtube.com/watch?v=MeVBJrR7HqI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo o której jest Grubson i Luxtorpeda ? Bo niektórzy piszą że od 20 Grubson a niektórzy że po Luxtorpedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Luxtorpeda ma grać o 22, a raczej Grubson będzie grał po nich/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karen napisał:
a gdzie koncert klubowy?co roku coś było, a w tym co muzyka tylko dla metalów i rockowców... jak zwykle Lublin zaścianek jesli chodzi o trance, house....
Dokladnie się zgadzam... Jeżeli chodzi o te dwa gatunki to już Polska ma kilka dobrych marek jak Tom Swoon,Fafaq,Skytech, Arctic Moon i Matt Bukovski. No ale cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko napisał:
Dokladnie się zgadzam... Jeżeli chodzi o te dwa gatunki to już Polska ma kilka dobrych marek jak Tom Swoon,Fafaq,Skytech, Arctic Moon i Matt Bukovski. No ale cóż...
O czym wy mówicie. Koncerty i zespoły są praktycznie co rok te same i oklepane. Totalne dno, ale nie to jest dla nich ważne tylko, że można tam iść i się narąbać. Ot właśnie "kultura studencka".
Ostatnio edytowany 9 maja 2013 r. o 18:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Znowu Dżuwenalia. Znowu pijaną i zaćpaną hołotę trzeba będzie zbierać z ulic. W dodatku sesja tuż tuż, ja nie wiem jak tu się bawić.
a ty to niby elitą jesteś ze swoimi głupimi poglądami?Pal sześc studentów, ale kto jak kto ty jestes chyab ostatnią osobą do oceniania ich zachwowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza kiepska i momotemetyczna ale to nie wina studentów , po prostu oragnizatorzy chcą dostosowac bibe do mass- wiec sporo przypadkowych ludzi, nastolatków oraz ludziz niewyszukanym gustem muzycznym zbiera sie na te koncerty. Połowa z nich to nawet nie sa studenci. Polacy generalnie nie maja zbyt wyszukanego gustu - no offence. Albo totalna awangarda typu festiwal Kody, albo jakaś gimbzajalna impraz grubsonem i studenckim rockiem. Nie ma zadnej elektroniki , nie ma zadnej muzyki alternatywnej, nie ma dobrego popu- no coz tam było Mela koteluk wczoraj ale generalnie słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zamienił program -od pierwszego dnia do ostatniego [*] nachlać się na umór!!!! [*] jw. [*] jw. [*] etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaku pamiętaj - państwo twój wróg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło przyjechało i szaleje a ludzie spać nie mogoł krowy doić wieśniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...